{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Delta |
| MPN: | FFB0612EHE |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 12VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 8000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 50.2 CFM (1.41m³/min) |
| Hluk: | 54.5 dB(A) |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 0,972 v H2O (242,1 Pa) |
| Popis: | FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 4,5 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 9.60W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.800A |
| Výrobce: | Delta Electronics |
popis_vašich_požadavek: