{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | FFB0424VHN |
| OTÁČKY: | 9500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 28,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 15.8 CFM (0.442m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 0.509 in H2O (126.8 Pa) |
| Hluk: | 45,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 603-1018 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 14 ~ 26.4VDC |
| Výkon (ve wattech): | 2.40W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.100A |
popis_vašich_požadavek: