{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | FFB0412VHN-BR00 |
| OTÁČKY: | 9500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 28,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 15.8 CFM (0.442m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač zablokovaného rotoru |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 0.509 in H2O (126.8 Pa) |
| Hluk: | 45,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 40X40X28MM 12V WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 603-2007 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 4.5 ~ 13.2VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.92W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.160A |
popis_vašich_požadavek: