{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | FFB0412UHN-SP4Z |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 12V |
| Otáčky (ot./min.): | 23000 |
| Proudění vzduchu: | 26,5 CFM (0,750 m³/min) |
| Hluk: | 59.9 dBA |
| Současný stav: | 1.01A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 4 dráty |
| Vlastnosti: | Řízení PWM; Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 3.150 in H2O (784.7 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: