{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| Model: | FFB03812VHN-A |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 38 mm mm x 38 mm mm x 28 mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.70A |
| Délka: | 38 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| výška: | 28 mm |
| Dráty: | 4 |
popis_vašich_požadavek: