{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | FD481225HB |
| Napětí: | 48V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.17A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | Y.S.TECH |
popis_vašich_požadavek: