{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | FD2480-A1051C2AL |
| Výrobce: | ARX |
| Šířka: | 80 mm |
| Proudění vzduchu: | 61m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 80 x 80 x 15mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 80 mm |
| Spotřeba energie: | 3.84W |
| Hloubka: | 15.3mm |
| Hladina hluku: | 35.5dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3500 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 160 mA |
popis_vašich_požadavek: