{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Y.S.TECH |
| Model: | FD246015MB |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 15 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.11A |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| výška: | 15 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: