{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | FD2450-A1041A3AL |
| Výrobce: | ARX |
| Šířka: | 50 mm |
| Proudění vzduchu: | 15m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 51 x 51 x 10mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 50 mm |
| Spotřeba energie: | 2.88W |
| Hloubka: | 10 mm |
| Hladina hluku: | 33 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 5400 otáček za minutu |
popis_vašich_požadavek: