{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | FD2413-A1251G2AL |
| Výrobce: | ARX |
| Šířka: | 127mm |
| Proudění vzduchu: | 333m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 127 x 127 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 127mm |
| Spotřeba energie: | 20.4W |
| Hloubka: | 38 mm |
| Hladina hluku: | 62dB |
| Rychlost ventilátoru: | 4200 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 1.7A |
popis_vašich_požadavek: