{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | FD2412-A3251G2AL |
| Výrobce: | ARX |
| Šířka: | 120 mm |
| Proudění vzduchu: | 227.7m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 120 x 120 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 120 mm |
| Spotřeba energie: | 7.2W |
| Hloubka: | 38 mm |
| Hladina hluku: | 47.7dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2800 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 300 mA |
popis_vašich_požadavek: