{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | FD1290-A3151G2AL |
| Výrobce: | ARX |
| Šířka: | 92 mm |
| Proudění vzduchu: | 195m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 92 x 92 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 92 mm |
| Spotřeba energie: | 15W |
| Hloubka: | 38 mm |
| Hladina hluku: | 54.9dB |
| Rychlost ventilátoru: | 4800rpm |
| Maximální proud: | 1.25A |
popis_vašich_požadavek: