{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Y.S.TECH |
| MPN: | FD124020MB-H |
| Napětí: | 12V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 0.12A |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: