{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | FD1240-C1251A2AL |
| Výrobce: | ARX |
| Šířka: | 40 mm |
| Proudění vzduchu: | 8.9m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 40 x 40 x 10 mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 40 mm |
| Spotřeba energie: | 1.2W |
| Hloubka: | 10 mm |
| Hladina hluku: | 33 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 6500rpm |
| Maximální proud: | 120mA |
popis_vašich_požadavek: