{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | FD1212-A1051E2AL |
| Výrobce: | ARX |
| Šířka: | 120 mm |
| Proudění vzduchu: | 180.8m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 120 x 120 x 25 mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 120 mm |
| Spotřeba energie: | 5.04W |
| Hloubka: | 25 mm |
| Hladina hluku: | 51 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3000 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 420mA |
popis_vašich_požadavek: