{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Y.S.TECH |
| MPN: | FD054020EB |
| Napětí: | 5V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 0.32A |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: