{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ARX |
| Model: | FD0530-A2051C |
| Napětí: | 5V |
| Velikost: | 30 mm x 30 mm x 15 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.14A |
| Délka: | 30 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| výška: | 15 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: