{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | FBK04F12H |
| OTÁČKY: | 7500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | NMB Technologies Corp. |
| Šířka: | 20,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 6,7 CFM (0,188 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | FBK |
| Statický tlak: | 0,260 v H2O (64,8 Pa) |
| Hluk: | 32,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 40X20MM 12VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | FBK 04F12H FBK-04F12H P9703 |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | UL |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.80W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.150A |
popis_vašich_požadavek: