{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | FAL5F12LH |
| Výkon: | 2.4W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 76 mm x 76 mm x 28 mm |
| Současný stav: | 0.28A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 2900 |
| Proudění vzduchu: | 10.6 CFM (0.300 m³/min) |
| Ložisko: | Hydro-wave (HWB) |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | FAL-5F |
| Statický tlak: | 0.393 in H2O (98.0 Pa) |
| Hluk: | 36 dBA |
popis_vašich_požadavek: