{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | FAL3F12LH |
| Výkon: | 2.22W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 50 mm x 50 mm x 20 mm |
| Současný stav: | 0.27A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 5200 |
| Proudění vzduchu: | 4,9 CFM (0,139 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | FAL-3F |
| Statický tlak: | 0.606 in H2O (151.0 Pa) |
| Hluk: | 35 dBA |
popis_vašich_požadavek: