{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | FAL3F05LL |
| Výkon: | 1.64W |
| Napětí: | 5V |
| Velikost: | 50 mm x 50 mm x 20 mm |
| Současný stav: | 0.32A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 4400 |
| Proudění vzduchu: | 3.9 CFM (0.110 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | FAL-3F |
| Statický tlak: | 0.319 in H2O (79.5 Pa) |
| Hluk: | 28,5 dBA |
popis_vašich_požadavek: