{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | F62MM-024GK-9 |
| Výrobce: | Micronel |
| Šířka: | 15 mm |
| Proudění vzduchu: | 22m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 62 x 62 x 15mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 62mm |
| Spotřeba energie: | 1.2W |
| Hloubka: | 62mm |
| Hladina hluku: | 27dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3450rpm |
| Maximální proud: | 50mA |
popis_vašich_požadavek: