{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | F41MM-005XK-9 |
| Výrobce: | Micronel |
| Šířka: | 41 mm |
| Proudění vzduchu: | 8,4 m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 41 x 41 x 12 mm |
| Napájecí napětí: | 5 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 41 mm |
| Spotřeba energie: | 565 mW |
| Hloubka: | 12 mm |
| Hladina hluku: | 20 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 5400 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 140 mA |
popis_vašich_požadavek: