{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Mechatronika |
| MPN: | F4010H12C |
| Napětí: | 12V |
| Dráty: | 2 |
| Současný stav: | 0.07A |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: