{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | EUDC24B4 |
| Výkon: | 1.5W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 13 mm |
| Současný stav: | 0.06A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
popis_vašich_požadavek: