{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Lumineq |
| Typ: | EL , EL |
| Velikost: | 9.1 |
| Usnesení: | 640¡Á400 |
| Jas: | 20 cd/m? (Typ.) |
| Kontrastní poměr: | 7 : 1 (typ.) |
| Barvy displeje: | Mono(žlutá) (1 bit) |
| Úhel pohledu: | 89/89/89/89 (Typ.) (L/R/U/D) |
| Frekvence: | 70 Hz |
| Vstupní napětí: | 5/12V (typ.)(VCC1/VCC2) |
| Aktivní oblast: | 195¡Á121,8 mm |
| Osnova: | 225¡Á147 mm |
| Použití: | Průmyslová aplikace |
| Výrobce: | Lumineq |
popis_vašich_požadavek: