{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | EFB1724HHG |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 24V |
| Otáčky (ot./min.): | 3700 |
| Proudění vzduchu: | 279.7 CFM (7.92 m³/min) |
| Hluk: | 55 dBA |
| Současný stav: | 0.77A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Kulaté |
| Série: | EFB |
| Statický tlak: | 0.800 in H2O (199.3 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Hliník |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: