{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | EFB1548VHG |
| OTÁČKY: | 4000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 50.80mm |
| Proudění vzduchu: | 302.3 CFM (8.46m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | EFB |
| Statický tlak: | 0.937 in H2O (233.4 Pa) |
| Hluk: | 60,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 48VDC |
| Velikost / rozměry: | Obdélníkový/kulatý - 172 mm délka x 150 mm výška |
| Další názvy: | 603-1589 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 24 ~ 60VDC |
| Výkon (ve wattech): | 23.50W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 80000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.490A |
popis_vašich_požadavek: