{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | EFB1224SHE |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 24VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 3700 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 141.9 CFM (3.97m³/min) |
| Hluk: | 52.5 dB(A) |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | EFB |
| Statický tlak: | 0.520 in H2O (129.5 Pa) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X38MM 24VDC DRÁTOVÝ |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 27.6VDC |
| Výkon (ve wattech): | 10.60W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.440A |
| Výrobce: | Delta Electronics |
popis_vašich_požadavek: