{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | EFB1212SH |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 12V |
| Otáčky (ot./min.): | 3700 |
| Proudění vzduchu: | 114.07 CFM (3.23 m³/min) |
| Hluk: | 48,5 dBA |
| Dráty: | 2 |
| Současný stav: | 0.75A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0.338 in H2O |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: