{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| Model: | EFB0912HHF-TXLP |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 90 mm x 90 mm x 32 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.44A |
| Délka: | 90 mm |
| Šířka: | 90 mm |
| výška: | 32 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: