{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | EFB0412VHD-F00 |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 12V |
| Otáčky (ot./min.): | 9000 |
| Proudění vzduchu: | 10,1 CFM (0,286 m³/min) |
| Hluk: | 32,5 dBA |
| Současný stav: | 0.18A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | EFB |
| Statický tlak: | 0.416 in H2O (103.6 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: