{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | EFB0412VHD |
| OTÁČKY: | 9000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 20,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 10.1 CFM (0.283m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | EFB |
| Statický tlak: | 0.416 in H2O (103.6 Pa) |
| Hluk: | 32,5 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 40X20MM 12VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 603-1010 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.44W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.120A |
popis_vašich_požadavek: