{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Delta |
| MPN: | EFB0405LA |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 5VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 4000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 3,7 CFM (0,104 m³/min) |
| Hluk: | 20,5 dB(A) |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Šířka: | 10,00 mm |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | EFB |
| Statický tlak: | 0,057 v H2O (14,2 Pa) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 40X10MM KOULE 5VDC DRÁT |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 350 mW |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.070A |
| Výrobce: | Delta Electronics |
popis_vašich_požadavek: