{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | EFB0405HHA-F00 |
| OTÁČKY: | 7000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 10,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 8.1 CFM (0.227m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | EFB |
| Statický tlak: | 0.174 in H2O (43.3 Pa) |
| Hluk: | 33,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 40X10MM KOULE 5VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 5VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 603-1392 EFB0405HHAF00 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 950mW |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.190A |
popis_vašich_požadavek: