{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | EF60252S1-1000U-A99 |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 60 mm |
| Proudění vzduchu: | 23,5 cm3 |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 60 x 60 x 25 mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 60 mm |
| Spotřeba energie: | 1.25W |
| Hloubka: | 25 mm |
| Maximální proud: | 58mA |
popis_vašich_požadavek: