{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | EEC0382B1-0000-A99 |
| Výkon: | 9.2W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 400 mA |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sunon |
| Otáčky (ot./min.): | 3100 |
| Proudění vzduchu: | 138,0 CFM (3,90 m³/min) |
| Vlastnosti: | AutoRestart |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0,360 in H2O (89,7 Pa) |
| Hluk: | 48 dBA |
popis_vašich_požadavek: