{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | EE92252B3-0000-999 |
| Výkon: | 1.4W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 57mA |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sunon |
| Otáčky (ot./min.): | 2400 |
| Proudění vzduchu: | 39,5 CFM (1,12 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0,100 in H2O (24,9 Pa) |
| Hluk: | 28 dBA |
popis_vašich_požadavek: