{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | EE92252B2-0000-999 |
| Výkon: | 1.7W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 70mA |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sunon |
| Otáčky (ot./min.): | 2700 |
| Proudění vzduchu: | 45,0 CFM (1,27 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0,130 in H2O (32,4 Pa) |
| Hluk: | 32 dBA |
popis_vašich_požadavek: