{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | EE92252B1-000U-A99 |
| OTÁČKY: | 3000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 51,5 CFM (1,44 m³/min) |
| Vlastnosti: | Automatický restart |
| Série: | EE |
| Statický tlak: | 0,150 in H2O (37,4 Pa) |
| Hluk: | 34,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 92X25MM 24VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 92 mm délka x 92 mm výška |
| Další názvy: | 259-1890 EE92252B1-0000-A99 EE92252B1-0000-A99-ND EE92252B1-000U-A99-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 2.10W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | 50000 hodin při 25 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.087A |
popis_vašich_požadavek: