{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SUNON |
| Model: | EB60251S1-Q010-F99 |
| Výkon: | 1.56A |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| výška: | 25 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: