{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | E1225E12B2-FSR-WS |
| Typ výrobku: Dřevěné obaly na boty: | Ventilátory DC |
| OTÁČKY: | 3000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Mechatronika |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 93.0 CFM (2.60m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač zablokovaného rotoru |
| Série: | E1225 |
| Statický tlak: | 0,280 in H2O (69,7 Pa) |
| Hluk: | 44,0 dB(A) |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Další názvy: | 1570-1504 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | Nepoužije se |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, cUL, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.580A |
popis_vašich_požadavek: