{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | E1033H12F7AS-31 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 97 mm x 97 mm x 33 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.59A |
| Délka: | 97 mm |
| Šířka: | 97 mm |
| výška: | 33 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: