{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | E0720L12B8ZS-66 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 70 mm x 70 mm x 15 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.27A |
| Délka: | 70 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| výška: | 15 mm |
| Dráty: | 4 |
popis_vašich_požadavek: