{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | DV6224 |
| OTÁČKY: | 4300 RPM |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 50.80mm |
| Proudění vzduchu: | 317.8 CFM (8.90m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | DV6200 |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 63,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 171.5X50.8MM 24VDC |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Round – 171.5mm Dia |
| Další názvy: | 381-1156 DV6224-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 16 ~ 28VDC |
| Výkon (ve wattech): | 40.00W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), nylon, vyztužený skelnými vlákny |
| Životnost @ Temp.: | 90000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: