{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Ebmpapst |
| Model: | DV 4650-470 |
| Výkon: | 18W 19W |
| Napětí: | 230V |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 110mA 120mA |
| Délka: | mm |
| Šířka: | mm |
| výška: | mm |
popis_vašich_požadavek: