{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SUNON |
| MPN: | DP200A-2123XBL.GN |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 220 ~ 240 VAC |
| Otáčky (ot./min.): | 3150 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 117,0 CFM (3,28 m³/min) |
| Hluk: | 50,0 dB(A) |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | DP |
| Statický tlak: | 0,390 v H2O (97,1 Pa) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X38MM 220/240VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 185 ~ 245 VAC |
| Výkon (ve wattech): | 21.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.120A |
| Výrobce: | Sunon |
popis_vašich_požadavek: