{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SUNON |
| MPN: | DP200A 2123 HBL |
| Napětí: | 220/240V |
| Dráty: | 2 |
| Současný stav: | 0.14A |
| Délka: | 120 |
| Šířka: | 120 |
| Výška: | 38 |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: