{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Kyocera |
| Velikost: | 5.7 |
| Usnesení: | 320¡Á240 |
| Frekvence: | 70 Hz |
| Aktivní oblast: | 115.17¡Á86.37 |
| Osnova: | 174¡Á112 |
| TN/VA/IPS: | STN |
| Barvy: | Monochromatické |
| Max. Hloubka: | 14 mm |
| Rozhraní: | Paralelní data |
| Špendlíky: | 14 pinů |
| Práce na dobu určitou: | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota: | -20 ~ 60 °C |
| Podsvícení: | CCFL |
| Výrobce: | KYOCERA |
popis_vašich_požadavek: