{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | MAGIC |
| Model: | DFS701524M |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 70 mm x 70 mm x 15 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.18A |
| Délka: | 70 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| výška: | 15 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: